Menu

Home Page / Events

İş Dünyasında Hikaye Anlatımı Atölyesi

İş Dünyasında Hikaye Anlatımı Atölyesi
İş Dünyasında Hikaye Anlatımı Atölyesi
Zinnure Türe
24 September Saturday
Kuzguncuk İskelesi
About Event

Eğitim | İş Dünyasında Hikaye Anlatımı Atölyesi • Eğitmen Zinnure Türe yürütücülüğünde iki oturumda gerçekleştirilecek atölye 24 Eylül Cumartesi günü 10.00’da İskele’de!

Atölyenin giriş bölümünde hikaye anlatıcılığı ile ilgili hem fiziksel hem de zihinsel farkındalığı artıran egzersizler yapılırken, ikinci oturumda ise katılımcıların kendi yazdıkları bir hikaye üzerinden anlatılarının nasıl daha yaratıcı ve akılda kalıcı olabileceğine dair uygulamalar yapılacak.

Atölyenin giriş bölümü için katılımcıların rahat kıyafetler giymesi önerilir.

Ücretsiz olarak gerçekleşecek atölyeye başvuru yapmak için 250 kelimeyi aşmayan niyet mektubunuzu, etkinlik@turkiyetasarimvakfi.org adresine gönderebilirsiniz.

Kontenjan 20 kişi ile sınırlıdır.

Son başvuru tarihi: 21 Eylül Çarşamba - 17.00

Zinnure Türe

2011 yılında Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Yüksek Lisans Programı Oyunculuk bölümünden mezun oldu. Festival Premieres (Almanya), Festival Theaterformen (Almanya), Heidelberger Stückemarkt (Almanya), Dancing on the Edge (Hollanda), İstanbul Tiyatro Festivali gibi festivallerde sahne aldı. Almanya, Ermenistan, İngiltere, İtalya, Yunanistan gibi ülkelerle ortak projelerde oyuncu ve yönetmen olarak bulundu. Başrolünü oynadığı "Tuzdan Kaide -The Pillar of Salt" adlı film 2018 yılında "Berlinale Forum"da ilk gösterimini yaptıktan sonra birçok festivalde gösterildi. 2018 yılında Heidelberg şehir tiyatrosuna misafir sanatçı olarak davet edildi ve “Zwischenraum/Ara” adlı oyunu yazıp yönetti. Halen oyuncu, yönetmen ve hikaye anlatıcılığı alanında eğitmen olarak çalışmaya devam etmektedir.

None
Share
TR