Menu

Home Page / Events

Yapay Zeka ile Görsel Oluşturma

Yapay Zeka ile Görsel Oluşturma
Yapay Zeka ile Görsel Oluşturma
Ahmet Oğuz Koca
21 June Wednesday
Kuzguncuk İskelesi
About Event

Atölye | Yapay Zeka ile Görsel Oluşturma • Yazılım Uzmanı Ahmet Oğuz Koca yürütücülüğünde gerçekleştirilecek bir günlük atölyede; AI araçlarının profesyonel kullanımı, (Stable Diffusion, Mid Journey, Photoshop Aİ) profesyonel prompt yazımı, Lora kullanımı, insan/obje model eğitimi, imaj manipülasyonu, tanıtım görseli oluşturma, eskizleri görsele dönüştürme, moodboard oluşturma ile birlikte 3D ve ötesi konuları işlenecek. Yapay zeka ve geleceği hakkında da bir bölüm içeren atölye 21 Haziran Çarşamba İskele’de!

Ahmet Oğuz Koca, sosyal medya başta olmak üzere ajans ve markaların ihtiyaç duydukları reklam videolarının, öncesine nazaran çok daha hızlı hazırlanmasını sağlayan teknolojiler geliştiriyor ve kullanıyor.

Video üretim teknolojileri üzerine kurdukları Startup QuikMotion ile ürün ve kampanya görsellerinin hızlı olarak videoya dönüştürülmesi sağlıyor, markaların tüm ürün katalogları için video üretmelerine imkan veriyor, özel gün ve kampanyalar için özelleştirilebilir video servisi sağlıyor.

Yazılım proje süreçlerinin hazırlanması ve yönetimi, startup kurulumu ve tanıtımı, şirket süreçlerinin dijitalleştirilmesi konularında danışmanlık hizmetleri vermekte aynı zamanda akademik araştırmalar için teknoloji desteği sağlıyor.

None
Share
TR